شایعه شهید شدن حسن شمشادی خبرنگار ایرانی در سوریه واقعیت ندارد

سایت تفریحی سی روز عکس,دانلود,فیلم,آهنگ,خبر
با ما در تلگرام سی روز همراه شوید .
سی روزمطالب بروز

شایعه شهید شدن حسن شمشادی خبرنگار ایرانی در سوریه واقعیت ندارد

به تازگی خبری در فضای مجازی پخش شده که حکایت از شهید شدن حسن شمشادی خبرنگار ایرانی صدا و سیما در سوریه دارد که شمشادی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این شایعه واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

شایعه شهید شدن حسن شمشادی خبرنگار ایرانی در سوریه واقعیت ندارد

آیا حسن شمشادی خبرنگار ایرانی در سوریه شهید شده است. برخی منابع تروریستی از شهادت حسن شمشادی در میدان های نبرد سوریه خبر داده اند.

حسن شمشادی در صفحه اینستاگرام خود به شایعات ساخته شده در مورد خودش از سوی تروریست ها پایان داد.

شمشادی در این پست نوشت:

باز هم به شهادت رسیدم، در رویای تروریست ها. بیست ماه است که به طور رسمی ماموریتم در سوریه به پایان رسیده، هر چند در این مدت دستکم سه بار دیگر برای اموری به شام رفتم و بازگشتم، اما به طور رسمی و از طرف صدا و سیما، مسئولیت چهار سال و نیمه ام، بیست و پنجم فروردین سال نود و چهار پایان یافت.

در مدتی که در سوریه بودم، گروه های مختلف تروریست چندین بار اسم و مشخصاتم را منتشر کردند و برای سر ناقابلم جایزه گذاشتند، چندین بار خبر کشته شدن و زخمی شدن یا در محاصره افتادنم را منتشر کردند، که هیچکدام محقق نشد . .

شایعه شهید شدن حسن شمشادی خبرنگار ایرانی در سوریه واقعیت ندارد

از آخرین باری که درباره این کمترین دست به انتشار چنین خبرهایی زدند، مدتها می گذرد، تا اینکه همین دیروز بار دیگر یکی از صفحات حامی تروریست ها، در خبری که در ان به اسامی شماری از شهدای کشورمان در سوریه پرداخته بود، نام مرا هم قید کرد، با اشتباهی در تایپ یا در ترجمه. می دانم که همچنان ارزوی سر مرا دارند، همچون همه هست سال حضورم در سوریه و در عراق، همانطور که جماعت جیش الظلم، وابستگان شان در کشورمان، یکسال و نیم است مرا در لیست ترورشان قرار داده اند، همچون همپالگی هاشان، منافقین کوردل که سالهاست اینچنین کرده اند، همه اینها را می دانم ، اما این را هم بخوبی می دانم که حافظ و نگهبان همه ما، قدرتی بالاتر از اینان و انان دارد، و تا او نخواهد نه تنها هیچ اتفاقی برای کسی نمی افتد، اجلش هم نخواهد رسید.

با خواست و لطفش، همچنان نفس می کشم، تا روز و ساعتی که او بخواهد، و چه چیز بهتر از ان که، رفتنم با پریدن و آسمانی شدن باشد، که امید که باشد. ان شالله.”

Do not martyr Hassan Shemshadi Iranian journalist in Syria

پخش آنلاین موزیک

اشتراک گذاری در تلگرام

کد پخش آنلاین این آهنگ برای وبلاگ ها و سایت ها
برچسب

تاریخ ارسال : 7 ژانویه 2017
نظرات شما درباره این ترانه


نام شما :    

ایمیل شما :

*

code


برترین اهنگها ( 7 روز گذشته )
دانلود آهنگ هاي جديد ( 30 روز گذشته )
sirooz.com
  • لینک ها ویژه
  • 97-2018
سایت سی روز سایتی نیمه خبری است که با مطالب گوناگون از جمله اخبار روز و عکس و مطالب سرگرمی کننده مثل آهنگ یا موزیک برای شما مردم ایران زمین آماده میباشد .

سایت تفریحی سی روز sitemap_index.xml