دانلود فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج) و واکنش مردم

سایت تفریحی سی روز عکس,دانلود,فیلم,آهنگ,خبر
با ما در تلگرام سی روز همراه شوید .
سی روزمطالب بروز

دانلود فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج) و واکنش مردم

گوگوش خواننده ایرانی لس آنجلسی در یک کلیپ که مربوط به کنسرتش است امام زمان (عج) را مورد تمسخر قرار داده و مسخره میکند که این کار وی با واکنش های زیادی از مردم و مداحان در اینستاگرام همراه بوده است.

دانلود فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج) و واکنش مردم

دانلود فیلم توهین گوگوش خواننده ایرانی لس آنجلسی به امام زمان (عج) که در این کلیپ گوگوش در کنسرتش امام زمان را مورد تمسخر می گیرد و مسخره می کند.

فائقه آتشین معروف به گوگوش خواننده زن ایرانی لوس آنجلسی که مدت هاست طبل رسواییش زده شده حال به تمسخر امام زمان ( عج ) پرداخته است.

گوگوش آنقدر یونجه مخالفان دین و عقاید هموطنانش را خورده است که هار شده و حرمت اعتقادات مردم کشوری که ادعا میکند اهل آنجاست را نیز نگه نمیدارد.

گوگوش در کنسرت خود با عشوه گری ها و دلبری هایی که همیشه برای جلب توجه صاحبان خود انجام میدهد به بیان به قول خود جوکی پرداخت که خشم مردم ایران را در پی داشته است.

توهین به امام زمان ( عج ) همانند توهین به سایر امامان و معصومین شیعیان خط قرمز مردم ایران است و انگار این خواننده زن متوجه نیست که به چه کسی بی احترامی کرده است.

گوگوش در کنسرت خود در حالی که هیچکس کاری به کارش نداشته به توهین به امام مهدی ( عج ) پرداخت. در این توهین بی شرمانه گوگوش به مقایسه امام زمان ( عج ) و محمدرضا شاه پهلوی پرداخت.

از بیان صحبت های این خواننده هتاک شرمنده ایم اما جهت انتشار خبر این موضوع مجبور به بیان صحبت های این خواننده زن هستیم. در این کلیپ گوگوش حال خوشی ندارد و اینگونه که پیداست اثرات مشروبات الکلی بر مغز وی بسیار بوده است .

بار اولی نیست که خوانندگان خارجی به توهین به ارزش ها و عقاید و امامان شیعیان میپردازند و هر بار با مشتی محکم در دهانشان رو به رو میشوند .
این بار نیز مردم ایران در یک واکنش جالب اینستاگرام و صفحات اجتماعی را با هشتگ مرگ بر گوگوش پر کردند تا این پیر عجوزه بفهمد که مردم ایران مثل وی الکل خورده و مست و ملنگ نیستند .
واکنش ها نسبت به توهین گوگوش
بسیاری از مردم ایران با ایجاد هشتگ های متفاوت همچون : #مرگ_بر_گوگوش به استقبال این اتفاق تلخ رفته اند . کافیست هشتگ فوق را در اینستاگرام تایپ کنید تا سیلی از جوابیه های تند بر علیه خانم دست نشانده را مطالعه کنید .

دانلود فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج) و واکنش مردم

واکنش مداح معروف ( امیررضا سیفی ) به توهین گوگوش

مداح جوان ایران امیررضا سیفی در پاسخ به توهین بی شرمانه گوگوش به امام زمان ( عج ) چند بیت خواند .
پاسخ امیررضا سیفی به توهین گوگوش به امام مهدی ( عج ) حاوی چند بیت بود اما پرمفهوم که گوگوش و صاحبان گوگوش را بر سر جای خود بنشاند .
توهین گوگوش به امام عصر ( عج ) با واکنش مردم ایران که وی را سگ صاحبانش معرفی کردند رو به رو شده است .
گوگوش که پا را از خط قرمز فراتر گذاشته است با هجوم برخورد مردم رو به رو شده است و هشتگ مرگ_بر_گوگوش هر دقیقه بیشتر از قبل میگردد .
در این توهین بی شرمانه گوگوش به مقایسه امام زمان ( عج ) و محمدرضا شاه پهلوی پرداخت .
از بیان صحبت های این خواننده هتاک شرمنده ایم اما جهت انتشار خبر این موضوع مجبور به بیان صحبت های این خواننده زن هستیم .
گوگوش در صحبت های خود گفت که گفتند اگه امام زمان بیاد چی میشه ؟ گفتیم همه چیز خوب میشه مردم نمازخون میشن همه مهربون میشن همه پولدار میشن مثل زمان شاه .
امیررضا سیفی مداح ایران نیز در پاسخ به توهین بی شرمانه خواننده زن وی را پیر عجوزه خواند و چند بیتی میهمانش کرد .
پاسخ مداح ایران به گوگوش آنچنان دندان شکن است که با افتخار فیلم واکنش امیررضا سیفی را منتشر میکنیم .

هدف از این کلیپ فقط شناساندن چهره واقعی این شخص برای طرفدارانش است.

دانلود فیلم

::

Googoosh Los Angeles film insulting Imam (aj)

پخش آنلاین موزیک

اشتراک گذاری در تلگرام

کد پخش آنلاین این آهنگ برای وبلاگ ها و سایت ها
برچسب
تاریخ ارسال : 4 ژانویه 2017
نظرات شما درباره این ترانه


نام شما :    

ایمیل شما :

*

code


برترین اهنگها ( 7 روز گذشته )
دانلود آهنگ هاي جديد ( 30 روز گذشته )
sirooz.com
  • لینک ها ویژه
  • 97-2018
سایت سی روز سایتی نیمه خبری است که با مطالب گوناگون از جمله اخبار روز و عکس و مطالب سرگرمی کننده مثل آهنگ یا موزیک برای شما مردم ایران زمین آماده میباشد .

سایت تفریحی سی روز sitemap_index.xml